penze - doba bez pracovního příjmu


... řekněte své ANO

07.01.2016 00:00

Začněte v novém roce říkat svým nápadům ANO. Nechte se překvapit, co všechno se u vás v tomto roce změní. Možná si pomyslíte, že je to hezké, ale kde na to vzít čas, peníze, energii? Mám na mysli všechny ty malé každodenní nápady jako, udělám si kávu, dám si něco k jídlu. 

Dejte se do toho, co vás zrovna napadne. Když vás dnes napadne zajít si do kina, zavolat kamarádovi, kamarádce, uvařit si něco dobrého k jídlu, zajít si na masáž, tak to ještě dnes začněte dělat. Objednejte se na masáž, kupte si lístky do kina, vezměte do ruky telefon a vyhledejte číslo, … 

Nikdy nevíte, kam vás takový nápad posune, co nového vám přinese, s kým se potkáte a jak se změní celý váš život.

 

A jak všechny ty nápady financovat? 

Kino, masáž, káva v kavárně něco stojí …. Využijte svůj účet Pro radost. Ještě jej nemáte? Založit si účet Pro radost je ten nejlepší nápad na dnešní den. Jak na to najdete v systému Finanční grunt zde

 

Dáváte si novoroční předsevzetí?

Tady je tajný typ z dílny Warrena Buffetta. Ještě dnes si napište na papír 25 věcí, které byste chtěli zvládnout do konce života. Vyberte z nich 5 pro vás nejdůležitějších. Těm se věnujte a ostatní ignorujte.

Warren Buffett je 85 letý americký miliardář, investor, obchodník a filantrop, jehož majetek se odhaduje na více než 64 miliard dolarů.

 

Máte svůj byznys? 

Na konci tohoto článku mám pro vás video Stáni Mrázkové. 

Stáňa Mrázková je podnikatelka. Poznejte ji a inspirujte se skrz její video.

 

A co se osvědčilo mně? 

Dáváte si velmi konkrétní předsevzetí? Například zhubnu 10 kg, skončím s kouřením, každý den si zacvičím … Tak nějak to doporučují odborníci. Nevím, jak toto komu funguje. U mě se mnoho změnilo, když jsem se rozhodla zlepšit si zdraví. Moc obecné?

Začala jsem vyhledávat potraviny, které obsahují látky zlepšující zdraví. Začala jsem z těchto potravin vařit, hledat nové recepty. Napadlo vás, každý den se zastavit a zamyslet se nad tím, jak vám bylo po obědě, po svačině? Co jste jedli a proč? A co byste rádi jedli, kdyby … Běžte na nákup a uvařte si, na co máte právě chuť. Nebo uvařte něco úplně nového. Už jste si založili účet Pro radost

 

Do nového roku vám přeji hodně štěstí a odvahy:

  1. Říkat svým nápadům ano
  2. Každý měsíc si užít  účet Pro radost
  3. Věnovat se 5 nejdůležitějším věcem ve vašem životě
  4. Uvažovat v širších souvislostech: „Zdraví, práce, vztahy, celý život.“
 

A co si o tom myslíte vy? Napište mi do komentářů.

Autorka: Dagmar Rendlová

 
P. S. A ještě slíbené video Stáni Mrázkové
 
Dagmar Rendlová

Dagmar Rendlová

Jsem penzijní specialistka. Zabývám se řízením osobních financí. Díky finančnímu portfoliu a řízení peněžního toku zvyšuji lidem hodnotu jejich práce bez toho, aby museli více pracovat.

Jsem autorkou systému Finanční grunt, kde pomáhám lidem objevit sílu finančního majetku, aby nemuseli řešit peníze ani v době bez pracovního příjmu.

Více o mně najdete zde

Můžete mně napsat na dagmar.rendlova@drendlova.cz

 

 
 

—————

Zpět