penze - doba bez pracovního příjmu


Sama jsem si prošla cestou k dnešnímu finančního trhu

Jem nezávislá profesionálka v oboru osobních financí. Jsem penzijní specialistka. Zabývám se řízením osobních financí. 

Díky finančnímu portfoliu a řízení peněžního toku zvyšuji lidem hodnotu jejich práce bez toho, aby museli více pracovat. 

Jsem autorkou systému "Finanční grunt". Pomáhám lidem objevit sílu finančního majetku, aby nemuseli řešit peníze ani v době bez pracovního příjmu. 

Učím, si vybírat. Stejně jako si vybíráte boty, auta a letecké společnosti.  Vybírat podle toho, kam a na jak dlouho jedete a kolik peněz na to budou potřebovat. 

A ne podle toho, kam se chce dostat  vaše banka, pojišťovna nebo vláda. A jakou marži nebo kapitál si naplánovali získat. 

Už je tomu bezmála dvacet let. Inflace byla skoková. Chtěla jsem si někam uložit peníze od rodičů, do začátku samostatného života. Několik dní jsem přemýšlela nad malým inzerátem v novinách. Šlo o první tři podílové fondy pro fyzické osoby u nás. Bankéři mluvili o technických parametrech fondů. Odpovědi na mé otázky neměli. "Jaký očekávají výnos? Proč nabízejí 3 fondy? Proč  bych měla investovat alespoň do dvou nebo i tří fondů?

Od té doby se hodně změnilo. Začala jsem se věnovat financím profesionálně. Zároveň se finanční trh stal nepřehledným. Počtem finančních institucí i finančních produktů ztisícinásobil svoji velikost i rychlost změn.
 
...a jak to dopadlo? Do fondu jsem investovala. Za tu dobu se hodnota mojí investice zdesetinásobila a výnos se stal mým dalším pravidelným příjmem. 
 

Mým cílem je maximálně vám zjednodušit váš finanční život

Proto jsem vytvořila systém "Finanční grunt", který vám dávám zdarma k dispozici. Grunt jako základ pro řízení vašich financí. 

Díky systému "Finanční grunt" a moderním technologiím se nemusíte hnout ze svého obýváku 

Začít můžete hned. Na začátku i bez internetového bankovnictví. Proto je systém Finanční grunt vhodný pro každého. Ať je jeho příjmem kapesné, mzda, plat, renta nebo důchod. Také nezáleží na věku. Ukažte systém Finanční grunt svým prarodičům. Naučte s ním pracovat své děti ihned, jakmile dostanou do ruky své první peníze.

Žádné dlouhé čekání. Objevte sílu finančního majetku s tím, co již máte dnes

Sestavím vám aktivní - vydělávající, bez slepých ulic a vraků na cestě, finanční portfolio. Které vám bude každý měsíc generovat pravidelný měsíční příjem.Na vás zůstane: 
  1. systematicky řídit finanční tok  
  2. 90 dní hned na samém začátku věnovat svoji energii sestavení finančního portfolia 
  3. 1 den ročně zaměřit myšlenky na své finanční preference a případnou rebalanci vašeho finančního portfolia 
  4. dát tomu všemu dostatek času 

Vaše finanční cíle si splníte s 1/3 nákladů a privátní bankéři vám budou volat sami.

SystémAni já se bez moderních technologií neobejdu. 

Využívám metodický a informační servis mnoha společností i jednotlivců. Mými hlavními partnery jsou firmy Bonnet.cz, spol s r.o. a Viktor Hostinský Investments, s.r.o.

Obecně jsou firmy Bonnet.cz a Viktor Hostinský Investmenst mými velkoobchody s produkty celého finančního trhu. Umožňují mi být každý den v obraze. A zajišťují pro mě, po právní stránce, nezbytnou dokumentaci podle zákona. 

Jen díky nim mám pro vás k dispozici nezávislý přístup k celé škále českých a zahraničních finančních institucí. A za to jim patří mé poděkování.

Dagmar Rendlová

Dagmar Rendlová

Jsem penzijní specialistka. Zabývám se řízením osobních financí. Díky finančnímu portfoliu a řízení peněžního toku zvyšuji lidem hodnotu jejich práce bez toho, aby museli více pracovat.

Jsem autorkou systému Finanční grunt, kde pomáhám lidem objevit sílu finančního majetku, aby nemuseli řešit peníze ani v době bez pracovního příjmu.

Více o mně najdete zde